EFT-Ekspertiz Ailesine Şimdi Katılın

EFT-Ekspertiz Ailesine Şimdi Katılın

Kazançlı Bir Yatırım

EFT Oto Ekspertiz yatırımı, 12-18 ay gibi sürelerde geri dönüşümü olan, kârlı bir yatırımdır. Stok ve hammadde maliyeti yoktur. Öğrenmek isteyen ve ilgi duyan herkesin yapabileceği bir iştir.

Denenmiş ve Başarılı Olmuş Bir İş Modeli

EFT Ekspertiz iş modelinde risklerinizi minimize edersiniz. İş modelimiz pek çok kez, farklı bölgelerde denenmiş ve başarılı olmuştur.

Oto Ekspertiz Pazarının Büyüme Potansiyeli

Bugün Türkiye ’de yılda 5.000.000 ’dan fazla araç el değiştiriyor ve bu rakam yıl geçtikçe artıyor. Bu rakamların yanı sıra düzenlenen İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITLARININ TİCARETİ YÖNETMELİĞİ ile 2.el araç alım satımına yönelik getirilen yeni düzenleme ile pazarın en az 2 kat artacağı öngörülmektedir.

Güvenilir Marka İmajı

Müşteri memnuniyeti sonuçlarımız ve endekslerimiz sektörümüzdeki diğer oyunculara göre gerçekten “güvenilir bir marka imajına” sahip olduğumuzu göstermektedir.

Eşsiz Bir Yazılım

Yazılım ve sistem yatırımlarına büyük önem veren EFT, ekspertiz işleminin her aşamasında; müşteri ilişkileri ve denetim dahil olmak üzere kullandığı yazılım sistemi ile rakiplerinden açık farkla öndedir.

Teknolojik Alt Yapı

Ekspertiz alanında kendi yazılımcılarını çalıştıran tek firmayız. Sektördeki “En Detaylı ve aynı zamanda En Anlaşılır” raporları üretiyoruz.

Franchise Süreci

1

Başvuru Süreci

.Başvuru Formunun Doldurulması.

.Başvuru Değerlendirilmesi ve Tanışma.

.Lokasyon Ziyareti ve Fizibilite Çalışması.

2

Kurulum Süreci

.Franchise Sözleşmesinin İmzalanması

.Mimari Projelendirme

.Personel Seçimi ve Eğitimi

3

Açılış Süreci

.Tadilat ve Makine Kurulumu

.Oryantasyon ve Eğitim

.Açılış Organizasyonu

Girişimcilerimize Sağladığımız Destekler

Dükkan Seçimi ve Fizibilite Çalışması: EFT dükkan kriterlerine göre dükkan yeri belirlenir ve bölgeye özel yatırım fizibilitesi hazırlanır. 

EFT Eğitim Akademi: Siz ve ekibiniz EFT Eğitim Akademi programı sayesinde tam bir ekspertiz uzmanı olursunuz.

İnsan Kaynakları Desteği: Birlikte çalışacağınız personeli sizler için seçiyor ve eğitiyoruz.

Call Center: EFT şubelerine gelen bütün aramalar EFT Call Center tarafından karşılanır, hiçbir çağrı cevapsız kalmaz. Girişimcilerimiz, telefonların yanıtlanması için ekstra iş gücüne ihtiyaç duymazlar. 

SEO Çalışması: EFT Oto Ekspertiz Google Reklam gösterim payında da lider konumdadır. SEO çalışmalarına aylık en fazla bütçeyi ayıran firma EFT Ekspertizdir. 

Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi: EFT Ekspertiz vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizi arayarak almış oldukları hizmeti değerlendirmelerini istiyoruz.

Copyright © 2021 EFT EKSPERTİZ