Hakkımızda

EFT Ekspertiz, 2007 yılında Oto Servis ile Otomotiv sektörüne girmiş, 2011 yılında EFT Bosch Car Service markası ile sektörde ki faaliyetlerine devam etmiştir. 2014 yılında ilk Oto Ekspertiz işletmesini EFT Oto Ekspertiz markası ile Avcılar-İstanbul’da açmıştır. 2018 yılında şube sayısı 23 iken, EFT Ekspertiz Hizmetleri ve Danışmanlık Anonim Şirketi’ni kurmuştur. 2021 yılında 50 şubeye ulaşan EFT Ekspertiz AŞ hisselerinde yapılan ortaklık devri ile şirketimiz bir  İlab Holding iştiraki olmuştur. 

Şirketimiz bundan sonra, “EFT Ekspertiz – arabam.com – TrinkSat” işbirliği ile çok daha hızlı büyüyerek sektördeki öncü rolünü pekiştirecektir. 
 
Tarafsız , profesyonel ve detaylı hizmet ilkesini gelişmiş teknoloji ve yazılım ile bir araya getiren EFT Ekspertiz, tüm ekip ve tüm bayilerimiz ile beraber Türkiye’nin en çok tercih edilen ekspertiz markası olma hedefine ulaşacağına inanıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti Ve Şikayet Yönetimi

EFT Ekspertiz vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir.

EFT Akademi

EFT Ekspertiz, kendi Akademisi olan; sektöre ve kendi bayilerine oto ekspertiz uzmanı yetiştiren tek oto ekspertiz firmasıdır. 

Teknoloji Ve Yazılım Alt Yapısı

EFT Ekspertiz Teknolojik ve yazılım alt yapısı ile müşterilerine benzersiz ve detaylı bir rapor sunmaktadır.

Gelişmiş Sistem, Güçlü Marka

EFT Ekspertiz olarak hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize en kaliteli hizmeti profesyonel ve tarafsız bir şekilde vermekteyiz. Kurumsal firmaların da ilk tercihi olmayı başaran firmamız her konuda en anlaşılır ve en detaylı ekspertiz raporunu siz değerli araç alıcılarına sunmaktadır.

  • 0850 759 90 00
  • İçerenköy Mahallesi Üsküdar-İçerenköy Yolu Caddesi Vip Center No:10 İç Kapı No:13 Ataşehir – İstanbul
Copyright © 2021 EFT EKSPERTİZ