Kayseri Melikgazi oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Mehmet Oğuz
Adres:
Osman Kavuncu Mah Osman Kavuncu bulvarı no 163 Melikgazi Kayseri
Telefon
0507 163 23 64
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

Kayseri Melikgazi Eft Ekspertiz Hakkında

Melikgazi Oto Ekspertiz

Melikgazi Oto Ekspertiz bayimiz, haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir. Kullanılan son teknoloji ölçüm ve tespit cihazları ile aldığınız hizmetin kalitesini zirvede tutmayı hedeflemektedir. Klasikleşmiş ekspertiz anlayışının üstüne çıkmış olan EFT Oto Ekspertiz Melikgazi bayimiz, her anlamda sizler için yeterli ve detaylı ekspertiz hizmetini sağlamak için hazır bulunmaktadır.


Araç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alacağınız aracın, öncelikle tüm geçmişini satıcı kişiden, birinci ağızdan öğrenmeniz önemli bir noktadır. Daha araçla alakalı belirtilen durumların doğrulanabilmesi için profesyonel ve kaliteli bir ekspertiz raporuna ihtiyacınız olacaktır. Melikgazi Oto Ekspertiz bayimizden alacağınız ekspertiz raporu, tam kapsamlı ve detaylı bir ekspertiz raporu olacaktır. Bu sayede aracın değişen ve boyalı parçaları ve motor mekanik aksamdaki problemlerini de öğrenmiş olarak aracı alıp almamaya karar vereceksiniz. Melikgazi araç ekspertizi için merkezi bir konumda olan EFT Oto Ekpsertiz Melikgazi bayimize davetlisiniz.
 

Ekspertiz Raporları Noterde Geçerli mi ?

EFT Oto Ekspertiz Melikgazi Bayimizden alacağınız ekspertiz raporu, tüm EFT şubelerinde olduğu gibi TSE onaylı bir rapordur. Tüm noterlerde geçerliliği vardır. Melikgazi Oto Ekspertiz raporlarının tümünde TSE yetki numarası bulunmaktadır ve raporlar kaşeli ve ıslak imzalı sizlere teslim edilmektedir.

Melikgazi ve çevresinde yoğun şekilde yaşanan araç alım satım trafiğinden dolayı ortaya çıkan ekspertiz ihtiyacı Melikgazi Oto Ekspertiz bayimiz tarafından kolaylıkla ve profesyonelce sağlanabilmektedir. Şubelerimizde müşteri bekleme salonunda danışmanlarımız sizlerle ilgilenirken, aracınız ekspertiz edilir. Ekspertiz kontrollerini beklerken her bayimizde olduğu gibi Melikgazi Oto Ekspertiz bayimizde de sizler için bulunan ikramlarımız vardır. Kısacası sizler çayınızı yudumlarken, bizler gönül rahatlığı ile araç alabilmeniz için, ekspertiz yaptırdığınız aracı Melikgazi Oto Ekspertiz olarak inceliyor, kontrol ediyor ve raporluyoruz. Sizde araç alım satımlarında risk almadan, kendiniz için doğru aracı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Melikgazi Oto Ekspertiz bayimize ait konum bilgisi ve yol tarifi aşağıda bulunmaktadır.

Randevu ve detaylı bilgi almak için 0212 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ