İstanbul Yenibosna oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Fuat Akça
Adres:
Yenibosna Merkez Mahallesi Cemal Ulusoy Caddesi No:35 Bahçelievler/İstanbul
Telefon
0535 842 01 97
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

İstanbul Yenibosna Eft Ekspertiz Hakkında

Yenibosna Oto Ekspertiz

Yenibosna Oto Ekspertiz bayimiz, Yenibosna-Basın Ekspres ve çevresine en kaliteli ekspertiz hizmetini vererek, ekspertiz yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Sizlere uzun yıllardır kalitesini arttırarak hizmet veren Yenibosna Oto Ekspertiz istasyonumuz, en yeni teknolojik cihazları ve uzman teknisyen kadrosu ile Yenibosna’da hizmetinizdedir.

Kaliteli Ekspertizin Adresi Yenibosna Oto Ekspertiz

Yenibosna Oto Ekspertiz olarak kalitemizi sektöre kanıtlamış olmakla birlikte, yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörde öncü duruma gelmiş bulunmaktayız. EFT Oto Ekspertiz Yenibosna bayisi, TSE standartlarında ve ileri teknoloji cihazlar kullanarak en güvenilir sonuçları sizlere sunmaktadır. Kalitenin farkını bayilerimizde işlem yaptırdığınızda kendiniz gözlemleyebilirsiniz.


Araç Kontrolleri Nasıl Yapılıyor?

Yenibosna Oto Ekspertiz bayimizde araçlarınız için birçok kontrol ve test yapılmaktadır. Bu kontrol noktaları ve test cihazları TSE standartları tarafından onaylanmış ve profesyonel hizmete uygundur.

Aracınız bayimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından Kaporta-Boya-Değişen kontrolü yapılarak ile işleme başlar. Ardından Motor-mekanik kontrolleri yapılır. Aracın kaput üzerinden ve lifte kaldırılarak alttan kontrolleri sağlanır. Fiziksel olarak tüm aksamlar kontrol edilerek hatalar rapora işlenir. Aracın hem içinde hem de dışında kozmetik ve elektronik ekspertiz kontrolleri sağlanır. Bu sırada alanında uzman teknisyen arkadaşlarımız aracın Diagnostik beyin tarama testini gerçekleştirerek araca ait beyin arızalarını tespit eder. Bu işlem bittikten sonra araca sırasıyla önce Fren-Süspansiyon ve yanal kayma testi yapılır. Bu test bittikten sonra araç son olarak Dinamometre (DYNO) güç ve performans testine tabii tutulur. Son kontroller tamamlandıktan sonra aracın raporu sunuma hazır hale gelir. Raporunuz ile alakalı sunumu bayideki yetkili danışman arkadaşlarımız alıcıya ve satıcıya detaylı bir şekilde açıklayarak yapmaktadır. Aklınıza takılan soruları Yenibosna Oto Ekspertiz bayimizdeki yetkili danışman arkadaşlarımıza veya ustalarımıza sorarak giderebilirsiniz.

Güven ve Kalitenin Keyfini Yenibosna Oto Ekspertiz ile Çıkartın !

Yenibosna Oto Ekspertiz istasyonumuza ulaşabilmek için aşağıda bulunan butonlardan Yenibosna Oto Ekspertiz bayimize ait konuma ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilir, hızlı ve anında destek alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ