İstanbul Seyrantepe oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Burak Acar
Adres:
Huzur Mah. Fatih Cd. 133/A, 34396 Sarıyer/İstanbul
Telefon
0531 605 84 22
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

İstanbul Seyrantepe Eft Ekspertiz Hakkında

Seyrantepe Oto Ekspertiz

Seyrantepe Oto Ekspertiz bayimiz, Seyrantepe, Sarıyer, Maslak, Levent, Beşiktaş, Şişli çevresinde araç almak isteyenler için, ihtiyaç duyulan ekspertiz hizmetini profesyonel, tarafsız ve kaliteli vermek üzere haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Seyrantepe Oto Ekspertiz istasyonuna gelerek alacağınız ikinci el araç ile alakalı tüm detayları tek bir rapor üzerinde tam kapsamlı bir şekikde görebilecek ve araç hakkındaki tüm bilgilere sahip olacaksınız.


Aldığım Aracın Kusurlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Seyrantepe Oto Ekspertiz bayimize getirdiğiniz araçlar için TSE standartları tarafından belirlenmiş kontrol noktaları titizlikle ve detaylı bir şekilde incelenir. Aracın A’dan Z’ye tüm problemlerini raporlayarak siz değerli müşterilerimizi belki binlerce lira zarardan kurtarmış olabiliriz. Aracın kusurları, kaporta boya ve motor mekanik aksam dışında, iç dış tüm kozmetik ekspertizi dahil elektrik elektronik sistemleri ve beyin arızaları olarak kontrol ve tespit edilir. Açıklayıcı raporumuzun sunumunu sizlere ekspertiz sonrası danışman arkadaşımız yapar. Sizler de gönül rahatlığı ile aracı alıp almayacağınıza karar verir, pazarlığınızı yapabilirsiniz.

 

Araç Büyük Bir Kaza Geçirmiş Mi? Öğrenebilir Miyim?

Biz Seyrantepe Oto Ekspertiz olarak, aracınızın kaporta-boya kontrolleri sırasında şaside düzeltme veya işlem var mı, podyeler orjinal ve sağlam mı, tavanda bir değişen boya veya işlem olup olmadığının kontrollerini ayrıca titizlikle incelemekteyiz. Bunun yanı sıra, motor mekanik aksamda bulunan, kaza halinde oluşabilecek tüm sorunlarında kontrolünü sağlayarak sizinle paylaşmaktayız. Alacağınız araç büyük bir kaza geçirmiş ise bununla alakalı kaporta-boya ve motor mekanik kontrollerimiz sırasında kontrol ettiğimiz parçaların durumu sayesinde haberdar olabilirsiniz.

 

EFT Oto Ekspertiz Seyrantepe Bayisine Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim ?

Seyrantepe Oto Ekspertiz istasyonumuza aşağıdaki linkler ve butonlar yardımıyla konum kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden veya 0212 854 33 33 no’lu müşteri hizmetleri numaramızı arayarak çok hızlı canlı destek alabilir, randevu oluşturabilir veya telefonunuza konum isteyebilirsiniz.

Seyrantepe Oto Ekspertizi Tercih Etmenin Ayrıcalığını Yaşayın.

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ