İstanbul İstoç oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Suat Doğan
Adres:
Göztepe Mahallesi, İSTOÇ OTO MARKET, A blok No: 44 Bağcılar/İstanbul
Telefon
0553 255 34 69
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

İstanbul İstoç Eft Ekspertiz Hakkında

İstoç Oto Ekspertiz

İstoç Oto Ekspertiz olarak sizlere en kaliteli hizmetin sunulması için çalışıyoruz. Araç almaya karar verdiğinizde, uğramanız gereken ilk nokta olan İstoç Oto Ekspertiz bayimizde, tüm ayrıntılarıyla birlikte detaylı bir ekspertiz raporunuzu alabilirsiniz. Kaliteyi, güveni ve profesyonelliği bir araya getiren İstoç Oto Ekspertiz istasyonumuz haftanın 6 günü hizmetinize açıktır.

Neden İstoç Oto Ekspertiz ?

2012’den bu yana, ekspertiz sektöründe öncü firmalardan olan EFT Oto Ekspertiz bünyesindeki İstoç Oto Ekspertiz bayimiz kurumsal olmanın yanı sıra aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda da en başarılı firmadır. Müşterilerimiz İstoç Oto Ekspertiz istasyonunda ekspertiz yaptırarak, alacakları araçtaki tüm kusurları, problemleri öğrenmekte ve buna göre aracı alıp almamaya karar vermektedir.

İstoç Oto Ekspertiz bayisinin tüm TSE yeterlilik belgelerine ve yine TSE tarafından onaylı, uluslararası düzeyde kabul görmüş, yüksek teknolojili cihaz ve ölçüm aletleri ile tüm kontroller neredeyse sıfır hata ile yapılmaktadır. Bu kontroller teknolojik cihazların netliğini, uzman teknisyenlerimizin bilgi ve tecrübeleri ile birleşince ortaya Türkiye üzerinde alabileceğiniz en detaylı ve profesyonel ekspertiz raporu çıkıyor.

EFT Oto Ekspertiz İstoç bayisinden aldığınız ekspertiz raporu ile almak istediğiniz aracı tanıyacak, aklınızdaki tüm soruların cevabını bulacaksınız. Riske girmeden araç almanın yolu İstoç Oto Ekspertizden geçiyor.

Tüm şubelerimizde uluslararası kabul görmüş olan son teknoloji ile donatılmış, test ve ölçüm cihazlarımız ile her araca uygun, gerekli tüm testleri ve ölçümleri yapılmakta ve TSE tarafından gerekli yeterlilik belgelerini almış olan uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile birleştirerek tam kapsamlı bir rapor hazırlamaktayız.

Aracınızın ;

- Kaporta - Boya Kontrolleri

- Motor – Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- Elektrik – Elektronik Aksam Kontrolleri

- Diagnostik Beyin Tarama Testleri

- Aracın İç ve Dış Kozmetik Ekspertizi

- Dinamometre (DYNO) Güç Testi

- Fren , Süspansiyon ve Yanal Kayma Testi

gibi gereken tüm kontrollerini detaylı bir şekilde sağlayarak bir rapor hazırlıyoruz.

Sizler şubelerimizde çayınızı yudumlarken, biz de misafirlerimizin içiniz rahat bir şekilde araç alabilmesi için, detaylı bir şekilde ekspertiz raporunuzu hazırlıyoruz.

İstoç Oto Ekspertiz bayimize ait konum bilgisi ve yol tarifi aşağıda bulunmaktadır.

Randevu ve detaylı bilgi almak için 0212 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ