İstanbul Esenyurt oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Halil Ağırdaş
Adres:
Turgut Özal Mah. No: 42/H E-5 Üzeri Otoport Yanı Opet İstasyonu içi Esenyurt/İstanbul
Telefon
0535 254 78 64
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

İstanbul Esenyurt / Avcılar Eft Oto Ekspertiz

Avcılar Oto Ekspertiz

Ülkemizde son zamanlarda artan otomotiv alım-satımı ile, oto ekspertiz ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır. İkinci el araç alırken veya satarken oto ekspertiz yaptırmak hayati bir önem taşımaktadır. Aracınızı almadan önce yaptırdığınız oto ekspertiz sayesinde, alacağınız araç ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aracın motor-mekanik, kaporta-boya, elektrik-elektronik aksamları gibi önem taşıyan kritik noktaların kontrolü, sorun ve hataların tespiti, ikinci el araç alım satımlarında sizi önemli miktarda maddi kayıptan kurtarabilir.

EFT Oto Ekspertiz Avcılar’da Hizmetinizde

EFT Oto Ekspertiz Avcılar Bayisi olarak, aracınızın tüm hayati önem taşıyan noktalarında detaylı bir kontrol sağlamaktayız. TSE standartlarına uygun olarak ve TSE tarafından tüm yeterlilik belgeleri ve sertifikalarına sahip olarak, tecrübeli teknisyen kadromuz ve uluslararası kabul görmüş son teknoloji test ve ölçüm cihazlarımız ile ikinci el araçların ekspertiz kontrollerini en detaylı, tarafsız ve profesyonel yapan, ekspertiz sektörü içerisinde en kurumsal hizmet veren, sektöründe öncü firmamız, 2017 yılından bu yana sizlerin güvenini kazanarak, araç alırken aklınızdaki tüm soruları, alacağınız araçla alakalı tüm arıza tespitlerini, iyi ve kötü durumda olan aksamlarını sizlere raporlayarak, araç alırken içinizin rahat olmasını sağlamaktadır. Mutlaka araç alım satımlarınızda ekspertiz yaptırmanızı öneririz.

Avcılar ve Esenyurt ilçelerinde yılda toplam 29 bin 741 araç ekspertizi yapılmaktadır. Bu sayı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Artık araç alım satımlarında oto ekspertiz olmazsa olmaz bir konu haline gelmiştir. İstatistiklere göre her 3 kişiden 2'si araç alırken ekspertiz yaptırmaktadır.
Avcılar ve Esenyurt’da Otoport gibi büyük oto pazarları, araç alım-satımının bu ilçelerde büyük bir oranda hacim kazanmasını sağlamaktadır. Haliyle ortaya çıkan yoğun ekspertiz talebini karşılayabilmek adına alıcı ve satıcılar profesyonel ve kurumsal olan bir firma ihtiyacı duymaktadır. Tam bu noktada EFT Avcılar Oto Ekspertiz en çok tercih ve tavsiye edilen ekspertiz firması olmayı başarmıştır.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılmalıdır ?

Oto Ekspertiz doğası gereği, tamamen tarafsız ve detaylı yapılmalıdır. Ekspertiz firması tercih ederken, mutlaka TSE yeterlilik belgesi olan, kurumsal bir ekspertiz firması seçilmelidir. EFT Oto Ekspertiz olarak, bugüne kadar işini en profesyonel, tarafsız ve detaylı yapan bir ekspertiz firmasıyız. İstanbul başta olmak üzere, araç alıcı ve satıcılarının en çok tercih ettiği ekspertiz firmasıyız.
Tüm şubelerimizde uluslararası kabul görmüş son teknoloji ile donatılmış, test ve ölçüm cihazlarımız ile her araca uygun, gerekli tüm testleri ve ölçümleri yapmakta ve TSE tarafından gerekli yeterlilik belgelerini almış olan uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile birleştirerek etkili bir rapor hazırlamaktayız.
 
Aracınızın ;
- Kaporta - Boya Kontrolleri
- Motor – Mekanik Fiziksel Kontrolleri
- Elektrik – Elektronik Aksam Kontrolleri
- Diagnostik Beyin Tarama Testleri
- Aracın İç ve Dış Kozmetik Ekspertizi
- Dinamometre (DYNO) Güç Testi
- Fren , Süspansiyon ve Yanal Kayma Testi
 gibi tüm kontrollerini sağlayarak sizlere detaylı bir rapor hazırlıyoruz.

Sizler şubelerimizde çayınızı, kahvenizi yudumlarken bizler siz misafirlerimizin gönül rahatlığıyla araç alıp satabilmesi için detaylı bir şekilde ekspertiz kontrollerimizi sağlıyoruz.
EFT Avcılar Oto Ekspertiz bütün teknisyenleri ve ölçüm/test cihazları TSE tarafından test edilerek, tüm yeterlilik sertifikalarına sahiptir ve düzenli denetim altındadır.
Avcılar ilçesinde “En Kaliteli” hizmet anlayışına sahip olan EFT Avcılar Oto Ekspertiz bayisinde ekspertiz yaptırmak için, internet sitemizden online olarak ya da 0(212) 854 33 33 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan, dilediğiniz gün ve saat için 7 gün 24 saat kesintisiz bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

 

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ