İstanbul Ataşehir oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Berkcan Abay
Adres:
K.Bakkalköy Kayışdağı Cad. NO:61 Acıbadem Üni. Karşısı Ataşehir/İstanbul
Telefon
0534 326 14 52
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

İstanbul Ataşehir EFT Ekspertiz

Ataşehir Oto Ekspertiz

İstanbul'un pek çok yerinde olduğu gibi Ataşehir'de bulunan EFT Ataşehir Oto ekspertiz bayimiz hizmetine devam etmektedir. Yıllık ortalama 65.000 araç alım-satımının yapıldığı Ataşehir bölgesinde bulunan şubemiz, bölgedeki en iyi ve en çok tercih edilen ekspertiz olmayı başarmıştır. Araç almak isteyenlerin güvenini tam anlamıyla sağlamış olan EFT Ataşehir Oto Ekspertiz Bayisi, her geçen gün kendini daha da geliştirmekte olup, teknolojinin sıkı bir takipçisi olarak kalitenin bir numaralı adresi olmayı kendine ilke edinmiştir.
Her geçen gün artan kaliteli ve profesyonel ekspertiz ihtiyacına ilaç olabilmek adına EFT Ataşehir Oto Ekspertiz Bayisi 250 m2'lik geniş ekspertiz alanı ile aynı anda birden fazla araç ekspertizi olanağı sağlayan bir kapasiteye sahiptir. Bayimiz içerisinde bulunan müşteri bekleme salonumuzda, çayınızı veya kahvenizi içerken, tecrübeli ustalarımız aracınızın ekspertiz raporunu hazırlamak için kontrolleri sağlamaktadırlar.
Her türden ve modelden araç için uyumlu, test ve ölçüm cihazlarımız ile aracınızın tam kapsamlı ve detaylı ekspertiz raporunu aşağıdaki maddeler üzerinden kontrol etmekteyiz ;
 
•    Kaporta, boya,değişen ve şasi kontrolü
•    Motor, mekanik alt ve üst kontrolleri
•    İç ve dış kozmetik ekspertiz
•    Elektrik/Elektronik aksamların kontrolü
•    DYNO Güç Testi
•    Fren Testi,Süspansiyon Testi ve Yanal Kayma Testi
•    OBD Diagnostik Beyin Tarama Testi.

Ataşehir Oto Ekspertiz bayimizde uzman teknisyenlerimiz, bu kontrollerin tümünü sağlarken, kusurlu/hatalı buldukları noktaları veya parçaları, raporunuza gerek yazılı gerek ise fotoğraflanarak görsel bir şekilde raporunuza eklemektedir. Bu sayede sorunun tam olarak nerede olduğunu ve aracın alt kısmı, motorun iç kısımları gibi, aracı alırken görme imkanınızın olmadığı alanları da görmenizi ve raporla birlikte bilgi sahibi olmanızı sağlar.

EFT Ataşehir Oto Ekspertiz Bayisi olarak, tüm TSE sertifikalarına sahip uzman teknisyenlerimiz ve üstün kaliteli teknolojik ölçüm cihazlarımız ile Ataşehir'de ki en iyi ekspertiz şubesi olma başarısına ulaştık. Üstün kalitemizden ödün vermeden, çalışmalarımıza tam hızıyla devam ediyoruz.
EFT Ataşehir Oto Ekspertiz bayimizdeki tüm teknisyenler ve test cihazları TSE tarafından test edilmiş olup, tüm yeterlilik sertifikalarına sahiptir ve sürekli denetim altındadır.

Ataşehir'de “En Kaliteli ve Profesyonel” hizmet anlayışına sahip olan EFT Ataşehir Oto Ekspertiz Ataşehir bayisindeki ekspertiz yaptırmak için, internet sitemizden online olarak ya da 0(212) 854 33 33 no'lu müşteri hizmetleri hattımızdan, dilediğiniz gün ve saat için 7 gün 24 saat kesintisiz bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

 

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ