Adana Seyhan oto ekspertiz Resim
Şube Künyesi
Yetkili
Murat Şumnu
Adres:
Yeşiloba mah. Öğretmenler Bulvarı, 46278 sokak no 9 D:F, 01000 Seyhan
Telefon
0554 142 19 82
Şube Puanı
4.8/5
Şubeyi Değelendir
Değerlendir

Adana Seyhan Eft Ekspertiz

Adana OTO EKSPERTİZ

Adana Oto Ekspertiz bayimiz, kurumsal ve bireysel binlerce müşterimize memnuniyetle ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. İkinci el oto alım satımlarında gerçekleşen bazı ayıplı mal satışı olaylarından sonra ekspertizlerin önemi bir hayli artmıştır. Kesinlikle araç almadan önce Adana Oto Ekspertiz bayimize danışarak detaylı ekspertiz raporunuzu alınız.

Araçları nasıl kontrol ediyoruz?

Adana Oto Ekspertiz olarak sizler için sunduğumuz çok farklı kontrol noktaları ile birlikte TSE standartlarında kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sahibi olacaksınız. Alacağınız araç ile alakalı aklınızdaki tüm soruların cevabını alarak, aracı alıp almamakta veya fiyat pazarlığında aracın durumu, kusurları  ve masraflarını öğrenmiş olarak daha verimli bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. 

İkinci el araç alım satımlarınızda gönlünüz rahat bir şekilde araç alabilmek için Adana Oto Ekspertiz bayimize davetlisiniz. Geniş araç kapasitesi ve ferah bir şube içerisinde sizler çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, TSE tarafından onaylı ve sertifikalı uzman teknisyenlerimiz aracınız ile alakalı A'dan Z'ye tüm kontrolleri sağlayacaktır. Bu kontroller sırasında araç ile alakalı aklınıza takılan ne soru varsa, bayideki danışman yetkilimize veya teknisyen arkadaşlarımıza sorabilir ve araç ile alakalı daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aracınızı Adana Oto Ekspertiz bayimize getirdiğinizde;

- Kaporta-Boya Kontrolleri

- Motor Mekanik Fiziksel Kontrolleri

- İç ve Dış Kozmetik Ekspertiz

- Elektrik-Elektronik Kontroller

- DYNO Güç Testi

- Fren, Süspansiyon, Yanal Kayma Testi

- Diagnostik OBD Beyin Testi

gibi tam detaylı olacak şekilde aracın kontrolleri, Adana Oto Ekspertiz bayimizde sağlanmaktadır. Sizler bu bilgilerin ışığında aracın durumunu öğrenmiş olup aracı alıp almamaya karar verebileceksiniz. Sizlere tarafsız ve kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

0212 854 33 33 No'lu iletişim hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz fiyatlarımızı linkten ulaşabilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/fiyatlar

Oto Ekspertiz hizmetlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eftekspertiz.com/hizmetler

 

"Kalite hiçbir zaman tesadüf olmadı."

Adana OTO EKSPERTİZ

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ