ikinciyeni.com

ikinciyeni.com

EFT Ekspertiz kurulduğu günden itibaren bireysel müşterilerine sunduğu seçkin hizmet ile kurumsal firmaların da gözdesi olmayı başarmıştır.

EFT Ekspertiz olarak vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, iş ortaklıkları yaparak sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda uzun yıllardır iş ortaklığımızı sürdürdüğümüz firmalardan biri de ikinciyeni.com’dur.

İkiniciyeni.com ile yapmış olduğumuz iş birliği ile; EFT Oto ekspertiz ikinciyeni.com müşterilerinin araçlarını oto ekspertizini yapmakta ve oto ekspertiz hizmeti esnasında kusurlu ve hatalı tüm noktaları fotoğraflayıp rapor sunmaktadır. Oto Ekspertiz hizmeti sonrasında aracın fotoğraflama bölümüne alarak iç-dış olmak üzere profesyonel fotoğrafını çekmektedir. EFT Ekspertiz tüm bunları yaparken aynı zamanda ilan ve teslim alma süreci boyunca otopark işlemlerini de yürütmektedir.   

Diğer bir iş model olan kullanırken sat modelinde ise;

ikinciyeni.com müşterilerimize oto ekspertiz hizmeti veriyor ve profesyonel fotoğraflama yapıldıktan sonra raporu ikinciyeni.com sistemine yüklüyoruz. İkinciyeni.com müşterilerimiz araçlarını ilan boyunca kullanmaya devam etmektedirler.

Bu birliktelikten doğan güç ile EFT Ekspertiz A.Ş. bayilik ağını hızlı adımlar ile genişletmekte ve siz değerli yatırımcılarımıza cazip bir iş modeli sunmaktadır.

 

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ