Profesyonel Ekspertiz Hizmetlerimiz

EFT Ekspertiz olarak, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için özenle tasarladığımız hizmetlerimize ve detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Car Icon

Binek Araç Ekspertizi

Tüm segment ve modeldeki otomobillere ekspertiz hizmeti vermekteyiz.Oto Ekspertizözetle aracın her açıdan incelenmesi olarak ...
Car Icon

Ticari Araç Ekspertizi

Tüm segment ve modeldeki otomobillere ekspertiz hizmeti vermekteyiz.Oto Ekspertizözetle aracın her açıdan incelenmesi olarak ...
Car Icon

Filo Araçları Ekspertizi

Araç kiralama şirketlerinin filo araçlarını bulundukları sahada ya da en yakın şubemizde topluca ekspertiz ettiğimiz bir ...
Car Icon

Mobil Oto Ekspertizi

İstanbul mobil oto ekspertiz hizmeti, İstanbulda satılan araçların şehir dışından gelecek alıcıları tarafından sıklıkla tercih ...
EFT Oto Ekspertiz White Logo Small
EFT Oto Ekspertiz White Logo Small

Hizmet İlkelerimiz

Tarafsızlık

Ekspertiz kontrollerinde firmamızın en önemli özelliklerinden birisi “Tarafsızlık” ilkesidir. Ekspertiz ettiğiniz araçların, A’dan Z’ye, şeffaf bir şekilde tüm eksik ve kusurlarını kontrollerimiz sonucu ekspertiz raporuna detaylı bir şekilde işlemekteyiz. Oluşturduğumuz ekspertiz raporu sayesinde aracın alıcısının da, satıcısının da içi rahat bir alışveriş yapabilmesine olanak sağlamaktayız.

Gelişmiş Teknoloji

Dünyanın gelişen teknolojisini, hem raporlarımızda hem de şubelerimizde kullandığımız sistemlerde en güncel şekilde kullanmak ve ekspertiz teknolojimizi en yüksek seviyede tutmak en öncelikli hedeflerimizden biridir. Kendimize ait eşsiz yazılım teknolojimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için sürekli çalışmaktayız.

Profesyonellik

Verdiğimiz ekspertiz hizmetini en üst düzeyde tutabilmek için, kendi bünyemizde bulunan EFT Akademi sayesinde, teknisyenlerimiz sürekli eğitim ve gelişim sürecinde olurlar. Haliyle sektörün en seçkin profesyonel ekibi ile çalışarak, müşterilerimizin şubelerimizden her zaman memnun ayrılmasını sağlamaktayız.

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

EFT Ekspertiz’de Aracınız A’dan Z’ye kontrol edilerek, sizlere en yüksek hizmet kalitesi sunulmaktadır. Araçlarda 1000’den fazla nokta kontrol edilerek, en küçük detayları dahi tespit edilmektedir. Müşterilerimizi ekspertiz ettirdiği araca dair, çok kapsamlı bilgilendirme yapmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlayarak, sizler için çalışmaktayız.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Gelişmiş teknolojimiz ile donattığımız sistemlerimiz üzerinden dilediğini zaman, dilediğiniz vakitte bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0212 854 33 33 numaralı çağrı merkezi hattımızdan, dilerseniz sitemizde bulunan “Bize Ulaşın” formundan, dilerseniz uygulamanız üzerinden talep oluşturarak, dilerseniz de WhatsApp üzerinden 7/24 EFT Ekspertiz’e ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Loading GIF
Başarılı

Başvurunuz başarı ile kaydedildi !

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ