Mobil Oto Ekspertizi

Mobil Oto Ekspertizi

İstanbul mobil oto ekspertiz hizmeti, İstanbul'da satılan araçların şehir dışından gelecek alıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mobil ekspertiz için randevu oluşturduğunuzda mobil ekspertiz ekibimiz aracı yerinde inceleyip ekspertiz raporunu sizin mail adresinize gönderir. Ekspertizi yapan teknisyen size telefon ile ulaşarak aracın detaylı sunumunu yapar. Böylece siz aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Ulaşım masrafları ödeyip zaman kaybetmemiş olursunuz.

Sistem Nasıl İşliyor ?

Randevu Alın

0212 854 33 33 nolu telefondan veya online randevu formunu doldurarak iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Ödeme

Randevunuzu oluşturduktan sonra dilediğiniz güvenli ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

Aracın bulunduğu adrese gelerek tüm test, fotoğraflama ve kontrol işlemlerini %100 güvenli bir şekilde yapılır.

Oto Ekspertiz Raporu

Testlerin tamamlanmasının ardından sonuçlar eksiksiz bir şekilde e-posta, kargo veya telefon yoluyla tarafınıza ulaştırılır.
 

0 Km Araçlar İçin Mobil Oto Ekspertiz Büyük Kolaylık

İstanbul'da sıfır araç teslimatlarında, showroomdan çıkarılmasına izin verilmeyen araçlarda ve trafiğe çıkış izni olmayan araçlarda siz değerli müşterilerimize Mobil Oto Ekspertiz hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Deneyimli Mobil Oto Ekspertiz Teknisyenlerimiz aracın bulunduğu yere giderek inceler ve size raporlar. Tarafsız, detaylı ve profesyonel hizmet ile zaman kazanın ve şüphelerinizden kurtulun. 

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ