EFT Akademi

EFT Akademi

Uzun zamandır oto ekspertiz alanında hizmet veren EFT Ekspertiz, gerek istihdam gerekse de profesyonel alanda oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Temellerini profesyonellik ve müşteri memnuniyetinden alan EFT Ekspertiz, aynı zamanda da oto ekspertiz sektörüne EFT Akademi ile profesyonel anlamda personel yetiştirmiştir. Sahip olduğu değerleri ve bilgi birikimini gelecek nesillere aktarmak isteyen profesyonel ve başarılı ekibi ile yürümüş olduğu akademik süreçler için özel bir oluşum kuran EFT Ekspertiz, bu alanda da önemli bir ilerleme kaydetmeyi başarmıştır.

Başarılı Kadro ve Geniş Uygulama Alanı

EFT Akademi, hem yazılı hem görsel hem de uygulamalı olarak vermiş olduğu dersler sayesinde mekanik ve kaporta-boya alanında teknisyenler yetiştirerek istihdam sağlamaktadır. Alanında uzman akademik kadrosu ve eğitmenleri ile her detayı, en ince ayrıntısına kadar öğreten ve daha sonra da uygulama derslerinde pekişmesini sağlayan eğitmen kadrosu ile birlikte; güvenilir ve güçlü eğitim kurumunun farkını hissedebilirsiniz !

Tam Olarak Süreç Nasıl İşliyor?

Oto ekspertiz alanında kendini geliştirmek isteyen ve bu alanda başarılı olacağına inanan kişilerin yapmış olduğu iş başvurusundan sonra, kabul edilen adaylar hem yazılı hem de uygulamalı derslere girmektedir.

Uygulamalardan ve verilen eğitimlerden sonra başarılı olan adaylarımız kaporta boya ve mekanik teknisyenliği alanında sertifikalarını alarak iş başı yapmaya hak kazanır.

EFT Akademi eğitimleri, EFT Ekspertiz'in yeni açılacak tüm şube ve bayi personellerine de vermektedir. Eğitim sürecini başarılı tamamlayamayan personellerin eğitimleri uzatılmakta veya başarısız olarak sonlandırılmaktadır.

Değerlerimiz

Bu alanda yapmış olunan yenilikler ve eğitimler neticesinde, asıl amaçtan şaşmadan; sorumluluk sahibi, ahlaklı ve vizyon sahibi bireyler yetiştirerek bayilerimizde tarafsız, detaylı profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunmak en büyük değerlerimizin başında gelmektedir.

EFT Ekspertiz, kendi Akademisi olan; sektöre ve kendi bayilerine oto ekspertiz uzmanı yetiştiren tek oto ekspertiz firmasıdır. 

EFT EKSPERTİZ, EFT AKADEMİ İLE SEKTÖRÜNDE DAHA GÜÇLÜ, DAHA PROFESYONEL…

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ