Eft Ekspertiz Ailesinin Yeni Üyesi İstanbul Esenyurt Oto Ekspertiz Şubemiz Açılmıştır!

Eft Ekspertiz Ailesinin Yeni Üyesi İstanbul Esenyurt Oto Ekspertiz Şubemiz Açılmıştır!

EFT OTO EKSPERTİZ Olarak Türkiye'de 50'den fazla noktada ve İstanbul bölgesinde 22'den fazla şube ve bayimiz ile tarafsız, detaylı ve profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu şube ve bayilerimizden biri de ESENYURT OTO EKSPERTİZ'dir. 

ESENYURT OTO EKSPERTİZ

EFT OTO EKSPERTİZ şubelerimizden biri olan ESENYURT OTO EKSPERTİZ'de profesyonel kadromuzla tarafsız ve detaylı oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. ESENYURT OTO EKSPERTİZ şubemizde son teknoloji cihazlarımız ile Araç Ekspertizi yapılmaktadır.

Sunmuş olduğumuz tarafsız araç ekspertizi, detaylı rapor ve detaylı sunumumuz ile ESENYURT OTO EKSPERTİZ EFT Şubesi olarak İSTANBUL-ESENYURT bölgesinde ilk tercih edilen Oto Ekspertiz firması olmuştur.

ESENYURT EN YAKIN OTO EKSPERTİZ Olarak Araç Ekspertizi esnasında aracınızın her bölgesine detaylı inceleme yapıyoruz.

ESENYURT OTO EKSPERTİZ olarak verdiğimizi oto ekspertiz hizmetinde hem alıcı, hem satıcı açısından tarafsız ve güven ortamını oluşturmaktayız.

ESENYURT OTO EKSPERTİZ olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri ve oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için oto ekspertiz paket fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. 

ESENYURT OTO EKSPERTİZ de oto ekspertiz yaptırmak için ister web sitemizden ister OTO EKSPERTİZ uygulamamızdan randevu alabilirsiniz. 

Ustalık belgelerini ve oto ekspertiz sertifikalarını almış profesyonel personel kadromuz ile başta İSTANBUL-ESENYURT olmak üzere Tüm TÜRKİYE de araç ekspertizini tarafsız-detaylı ve profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

ESENYURT OTO EKSPERTİZ şubemize gelmek istediğinizde buradan kolayca yol tarifi alabilirsiniz. 

 

Araca Ne Tür Kontroller Sağlanıyor?
Aracınız Esenyurt Oto Ekspertiz istasyonumuza geldiğinde sırasıyla ; 

Kaporta-Boya ve Değişen kontrolü
Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
İç Dış kozmetik ekspertizi
Elektrik elektronik aksamların kontrolleri
Diagnostik OBD Beyin tarama testi
Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi
Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi
gibi oto ekspertiz kontrol noktaları detaylı bir şekilde incelenerek gerekli testleri aracınız üzerinde uygulayarak raporlarımızda anlaşılabilir bir dilde belirtiyoruz.

ESENYURT OTO EKSPERTİZ  TSE Tuv-Türk onaylı ve belgeli çalışmaktadır.

Copyright © 2021 EFT OTO EKSPERTİZ